בנק מרכנתיל שעות פתיחת סניפים לוגו

בנק מרכנתיל - סניפים, שעות פתיחה

רוצים לדעת מהן שעות הפתיחה של בנק מרכנתיל הקרוב אליכם כעת? כאן תוכלו למצוא מידע על כל סניפי מרכנתיל דיסקונט, כולל כתובות הסניפים, טלפונים, ושעות קבלת הקהל בסניפים. שימו לב, יש לבחור ישוב מהרשימה שלהלן בכדי למצוא את הסניף הקרוב ביותר אליכם. ליצירת קשר עם שירות הלקוחות של בנק מרכנתיל, יש להתקשר לטלבנק בטלפון מספר 3477*.

רשימת הסניפים של בנק מרכנתיל

בחרו סניף של בנק מרכנתיל מהרשימה שלהלן על מנת להציג את שעות פעילות הסניף, ולקבל מידע רלוונטי נוסף על הסניפים של בנק מרכנתיל. מומלץ להשתמש בתיבת החיפוש למציאת סניפים בקלות ובמהירות.

קיימים במערכת 74 סניפים של בנק מרכנתיל

בנק מרכנתיל שעות פתיחה וקבלת קהל בסניפים

באתר זה ניתן למצוא את שעות פתיחת סניפי בנק מרכנתיל, שעות הפתיחה של הסניפים עשויים להשתנות ולכן יש לבדוק את המידע הנדרש גם באתר הרשמי של בנק מרכנתיל.

בנוסף לשעות בהן נפתחים ונסגרים סניפי מרכנתיל דיסקונט, באתר זה ניתן לקבל מידע נוסף על השירותים שהסניפים של מרכנתיל דיסקונט מציעים, מידע על נגישות לנכים בסניפים ועוד.

שעות קבלת הקהל, כתובות וטלפונים של בנק מרכנתיל

מחפשים את הסניף של בנק מרכנתיל הקרוב ביותר אליכם? בדף זה תוכלו למצוא מידע כגון שעות קבלת קהל, כתובות, טלפונים ליצירת קשר עם נציגי שירות, ומידע נוסף אודות סניפי בנק מרכנתיל במדינת ישראל.

חשוב לציין שלאתר זה אין קשר ישיר לסניפים של בנק מרכנתיל, והאתר אינו לוקח אחריות על המידע המוצג בו, לכן, כדאי לבדוק את שעות הפעילות של בנק מרכנתיל גם באתר הרשמי של הבנק.

יצירת קשר עם שירות לקוחות של בנק מרכנתיל

בנק מרכנתיל מספק ללקוחותיו שירותים בכל הנושאים, כגון: משכנתאות, הלוואות, שיחה עם בנקאי, עזרה בכניסה לאתר, תמיכה בשימוש באפליקציה ועוד. ליצירת קשר עם שירות הלקוחות של בנק מרכנתיל, יש ליצור קשר בטלפון מספר 3477* (טלבנק מרכנתיל).

דרכים נוספות ליצירת קשר עם בנק מרכנתיל

meirs@mdb.co.il

אימייל זה מיועד לפניות בנושא נגישות לאנשים עם מוגבלות בלבד. לפניות בנושאים אחרים יש לפנות לסניף.

תגיות

  • שעות פתיחה בנק מרכנתיל
  • בנק מרכנתיל שעות פעילות
  • בנק מרכנתיל שעות קבלת קהל
  • בנק מרכנתיל סניפים
  • בנק מרכנתיל שירות לקוחות
  • טלפון, פקס, אימייל וכתובת של בנק מרכנתיל
  • מתי בנק מרכנתיל פתוח?

יש לדעת כי המושג 'שעות פתיחה בנק מרכנתיל' שבאתר זה, מתייחס גם לשעות פעילות בנק מרכנתיל וגם לשעות קבלת קהל בנק מרכנתיל בעת ובעונה אחת. מומלץ לבדוק מידע נוסף אודות הסניפים של בנק מרכנתיל ושעות פעילותם גם באתר הרשמי של בנק מרכנתיל, בכתובת הבאה: www.mercantile.co.il.