בנק דיסקונט 112

בנק דיסקונט ברחוב בילויים 16, גדרה (סניף 112)

בנק דיסקונט סניף גדרה שעות פעילות וקבלת קהל

מתי פתוח בנק דיסקונט סניף גדרה? כאן ניתן למצוא את שעות הפעילות וקבלת הקהל, הטלפון והכתובת של בנק דיסקונט סניף 112 בגדרה.

פרטי הסניף

להלן פרטים ליצירת קשר עם סניף מספר 112 של בנק דיסקונט.

שעות פתיחה

להלן שעות הפתיחה וקבלת הקהל של בנק דיסקונט סניף גדרה.

מפת הגעה

לרשותכם מפה המציגה את מיקום הסניף ואת דרכי ההגעה לסניף של בנק דיסקונט.

עדכונים בנושא שעות פעילות הסניף

עקב התפרצות נגיף הקורונה, ייתכנו שינויים בשעות הפעילות של סניף גדרה, לקבלת המידע העדכני ביותר, הכנסו לאתר של בנק דיסקונט.

מיקום הסניף

סניף גדרה של בנק דיסקונט ממוקם על רחוב הבילויים, ליד חנות בשם 'שעוני שניידר', קרוב לבית קפה תושיה, ולא רחוק מסניף 928 של בנק לאומי בגדרה.

שירותים בסניף

סניף מספר 112 בגדרה של בנק דיסקונט, מספק שירותים כגון: כספומט, ייעוץ משכנתא, ייעוץ פנסיוני. הסניף נגיש לנכים.

הערות

לתיאום פגישה בסניף גדרה של בנק דיסקונט בבילויים 16, יש להכנס לאפליקציה, לאתר, או להתקשר לטלבנק של בנק דיסקונט בטלפון מספר 6111*.

עדכונים

בסניף גדרה של בנק דיסקונט, השירות בתקופת הקורונה מתאפשר רק על ידי תיאום מראש, למעט שירות המיועד לאזרחים ותיקים ושירות ללקוחות בעלי מוגבלויות, וכמו כן, בסניף דיסקונט 112 גדרה, ניתן למשוך משכורות בצ'ק, ולמשוך דמי ביטוח לאומי ללא צורך בקביעת תור מראש.

תגיות של העמוד

עמודים רלוונטיים

אתר BankHours.co.il מציג מידע על סניפי בנקים, כגון שעות פתיחה וקבלת קהל של כל סניפי הבנקים בישראל. בעמוד זה ניתן למצוא את זמני הפעילות של סניף בנק דיסקונט, אשר ממוקם בבילויים 16, גדרה.

יש לדעת שלאתר זה אין שום קשר לסניפי הבנקים המוצגים באתר, השימוש במידע כגון שעות הפעילות שבאתר זה הוא על אחריות המשתמשים בלבד.

מצאתם טעות במידע? אתם מוזמנים ליצור קשר דרך האימייל בכתובת contact@bankhours.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *