בנק דיסקונט 443

בנק דיסקונט בדרך עכו 194, קריית ביאליק (סניף 443)

בנק דיסקונט סניף קרית ביאליק שעות פעילות וקבלת קהל

מתי פתוח בנק דיסקונט סניף קרית ביאליק? כאן ניתן למצוא את שעות הפעילות וקבלת הקהל, הטלפון והכתובת של בנק דיסקונט סניף 443 בקרית ביאליק.

פרטי הסניף

להלן פרטים ליצירת קשר עם סניף מספר 443 של בנק דיסקונט.

שעות פתיחה

להלן שעות הפתיחה וקבלת הקהל של בנק דיסקונט סניף קרית ביאליק.

מפת הגעה

לרשותכם מפה המציגה את מיקום הסניף ואת דרכי ההגעה לסניף של בנק דיסקונט.

עדכונים בנושא שעות פעילות הסניף

עקב התפרצות נגיף הקורונה, ייתכנו שינויים בשעות הפעילות של סניף קרית ביאליק, לקבלת המידע העדכני ביותר, הכנסו לאתר של בנק דיסקונט.

מיקום הסניף

הסניף של בנק דיסקונט בדרך עכו ממוקם קרוב לסניף 518 של בנק מזרחי-טפחות בקרית ביאליק.

שירותים בסניף

סניף מספר 443 בקריית ביאליק של בנק דיסקונט, מספק שירותים כגון: כספומט, כספומטח דולר, שירותי קופה, ייעוץ משכנתא, ייעוץ פנסיוני, והפקדת תיק עסקי. כמו כן, סניף זה נגיש לנכים.

הערות

לתיאום פגישה בסניף קריית ביאליק של בנק דיסקונט בדרך עכו 194, יש להכנס לאפליקציה, לאתר, או להתקשר לטלבנק של בנק דיסקונט בטלפון מספר 6111*.

עדכונים

בסניף קרית ביאליק של בנק דיסקונט, השירות בתקופת הקורונה מתאפשר רק על ידי תיאום מראש, למעט שירות המיועד לאזרחים ותיקים ושירות ללקוחות בעלי מוגבלויות, וכמו כן, בסניף דיסקונט 443 קריית ביאליק, ניתן למשוך משכורות בצ'ק, ולמשוך דמי ביטוח לאומי ללא צורך בקביעת תור מראש.

תגיות של העמוד

עמודים רלוונטיים

אתר BankHours.co.il מציג מידע על סניפי בנקים, כגון שעות פתיחה וקבלת קהל של כל סניפי הבנקים בישראל. בעמוד זה ניתן למצוא את זמני הפעילות של סניף בנק דיסקונט, אשר ממוקם בדרך עכו 194, קריית ביאליק.

יש לדעת שלאתר זה אין שום קשר לסניפי הבנקים המוצגים באתר, השימוש במידע כגון שעות הפעילות שבאתר זה הוא על אחריות המשתמשים בלבד.

מצאתם טעות במידע? אתם מוזמנים ליצור קשר דרך האימייל בכתובת contact@bankhours.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *