בנק לאומי 856

בנק לאומי בחזון איש 54, בני ברק (סניף 856)

בנק לאומי סניף אחיעזר שעות פעילות וקבלת קהל

מתי פתוח בנק לאומי סניף אחיעזר? כאן ניתן למצוא את שעות הפעילות וקבלת הקהל, הטלפון והכתובת של בנק לאומי סניף 856 בבני ברק.

פרטי הסניף

להלן פרטים ליצירת קשר עם סניף מספר 856 של בנק לאומי.

שעות פתיחה

להלן שעות הפתיחה וקבלת הקהל של בנק לאומי סניף אחיעזר.

מפת הגעה

לרשותכם מפה המציגה את מיקום הסניף ואת דרכי ההגעה לסניף של בנק לאומי.

מיקום הסניף

סניף אחיעזר של בנק לאומי בבני ברק ממוקם על רחוב חזון איש, ליד פינת רחוב דבורה הנביאה, קרוב לחנות התאורה בשם 'י.מ. פתרונות חרום בע"מ', וליד עסק ליצור אריזות ושקיות בשם 'דימול'.

שירותים בסניף

סניף אחיעזר של בנק לאומי מספק את השירותים הבאים: הוצאת תור נגיש בעמדת המידע הנגישה, עמדת מידע מותאמת ללקויי ראייה, שירותי נכים בסניף, כספומט מותאם ללקויי ראייה, לולאת השראה ללקויי שמיעה, נגישות פיזית – כניסה נגישה לסניף.

הערות

בנק לאומי סניף אחיעזר, מספק אמצעים לביצוע פעולות בנקאיות, כגון: כספומט, משיכת מט"ח בכספומט: דולר, כספומט הפקדת מזומן, כספומט משיכת מזומן. להלן טלפון של תמיכה טכנית בהעברות מט"ח בדיגיטל: 6799*

תגיות של העמוד

עמודים רלוונטיים

עוד סניפים של בנק לאומי בבני ברק

אתר BankHours.co.il מציג מידע על סניפי בנקים, כגון שעות פתיחה וקבלת קהל של כל סניפי הבנקים בישראל. בעמוד זה ניתן למצוא את זמני הפעילות של סניף בנק לאומי, אשר ממוקם בחזון איש 54, בני ברק.

יש לדעת שלאתר זה אין שום קשר לסניפי הבנקים המוצגים באתר, השימוש במידע כגון שעות הפעילות שבאתר זה הוא על אחריות המשתמשים בלבד.

מצאתם טעות במידע? אתם מוזמנים ליצור קשר דרך האימייל בכתובת contact@bankhours.co.il

תגובה אחת על “בנק לאומי בחזון איש 54, בני ברק”

  1. אהרון הגיב:

    אני רוצה לפתוח חשבון בנק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *