בנק לאומי 981

בנק לאומי ברחוב 1 מספר 66, דלית אל כרמל (סניף 981)

בנק לאומי סניף דלית אל כרמל/עוספייה שעות פעילות וקבלת קהל

מתי פתוח בנק לאומי סניף דלית אל כרמל/עוספייה? כאן ניתן למצוא את שעות הפעילות וקבלת הקהל, הטלפון והכתובת של בנק לאומי סניף 981 בדלית אל כרמל.

פרטי הסניף

להלן פרטים ליצירת קשר עם סניף מספר 981 של בנק לאומי.

שעות פתיחה

להלן שעות הפתיחה וקבלת הקהל של בנק לאומי סניף דלית אל כרמל/עוספייה.

מפת הגעה

לרשותכם מפה המציגה את מיקום הסניף ואת דרכי ההגעה לסניף של בנק לאומי.

עדכונים בנושא שעות פעילות הסניף

הבנק סגור בימים ראשון ושבת, ופתוח בימים שני עד חמישי, לפי שעות קבלת הקהל שבעמוד זה.

מיקום הסניף

בנק לאומי דלית אל כרמל ממוקם על הכביש הראשי 1, קרוב לעסק בשם 'שוקולד הקונדיטוריה', לא רחוק מחנות בשם 'ממתקי אלפארס', וממסעדה שנקראת 'שווארמה זייד'.

שירותים בסניף

סניף דלית אל כרמל/עוספייה של בנק לאומי מספק את השירותים הבאים: בנקאות לעסקים, הוצאת תור נגיש בעמדת המידע הנגישה, עמדת מידע מותאמת ללקויי ראייה, שירותי נכים בסניף, כספומט מותאם ללקויי ראייה, לולאת השראה ללקויי שמיעה, נגישות פיזית – רמפה בכניסה לסניף.

הערות

בנק לאומי סניף דלית אל כרמל/עוספייה, מספק אמצעים לביצוע פעולות בנקאיות, כגון: כספומט, משיכת מט"ח בכספומט: דולר, אירו, לאומי 24/7, כספומט הפקדת מזומן, כספומט משיכת מזומן כולל שטרות של 20 ₪. להלן טלפון של תמיכה טכנית בהעברות מט"ח בדיגיטל: 6799*

תגיות של העמוד

עמודים רלוונטיים

אתר BankHours.co.il מציג מידע על סניפי בנקים, כגון שעות פתיחה וקבלת קהל של כל סניפי הבנקים בישראל. בעמוד זה ניתן למצוא את זמני הפעילות של סניף בנק לאומי, אשר ממוקם ברחוב 1 מספר 66, דלית אל כרמל.

יש לדעת שלאתר זה אין שום קשר לסניפי הבנקים המוצגים באתר, השימוש במידע כגון שעות הפעילות שבאתר זה הוא על אחריות המשתמשים בלבד.

מצאתם טעות במידע? אתם מוזמנים ליצור קשר דרך האימייל בכתובת contact@bankhours.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *