אודות

אתר BankHours נוצר על מנת לסייע לגולשים למצוא סניפים של בנקים ברחבי מדינת ישראל. האתר מסודר בצורה פשוטה ונוחה לשימוש, והוא מחולק לפי רשימת הישובים בארץ (ערים מרכזיות, ערים קטנות, מושבים וכדומה).

כמו כן, האתר מחולק לפי שמות הבנקים בישראל (היינו בנק הפועלים, לאומי, דיסקונט, מזרחי-טפחות וכדומה). ניתן למצוא את המידע אודות הבנקים השונים דרך העמוד הראשי של האתר.

האתר מרכז את שעות הפעילות וקבלת הקהל של סניפי הבנקים בארץ בצורה הפשוטה והנוחה ביותר. בנוסף, בעמוד של כל סניף בנק, מוצג מידע רלוונטי כגון: מספרי הסניפים, כתובות מדוייקות, טלפונים ליצירת קשר, מספרים למשלוח פקס, מפות המציגות את מיקומי הסניפים, שירותי הנגישות הניתנים בכל סניף, וכן דרכי הגעה לסניפים.

בנוסף באתר זה, ניתן למצוא מידע אודות השירותים הבנקאיים הניתנים בסניפי הבנקים השונים. יש לדעת כי לאתר זה אין קשר ישיר לבנקים בישראל, ויתכן שחסר מידע באתר זה, או שישנן טעויות במידע שבאתר, לכן, אנו ממליצים לא להסתמך על אתר זה בלבד, אלא לבדוק את המידע הנדרש גם באתר המקורי של הבנק שלכם.

במידע ואתם רוצים לשלוח הצעות לשיפור האתר, או שמצאתם טעויות שראוי לתקן באתר זה, ניתן לפנות אלינו דרך כתובת האימייל, ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.